Zielona ścianka działowa LiveDivider PLUS

Żywa ścianka działowa LiveDivider PLUS

Mobilna ścianka działowa z roślin

LiveDivider PLUS to mobilna ścianka działowa z roślin. System ten zbudowany jest z modułów z wymiennymi kasetami, które służą jako donice. Moduły LiveDivider PLUS można dowolnie modyfikować, w zależności od wielkości ścianki, jaką chcemy uzyskać. Żywe ścianki działowe świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju open space’ach, hotelach, restauracjach zapewniając intymność i pozytywnie wpływając na samopoczucie gości, klientów oraz pracowników.

Prywatność i dystans dzięki mobilnej ściance działowej z roślin

LiveDivider PLUS pozwala na dzielenie dużych przestrzeni, jednocześnie wprowadzając roślinność bez wykorzystania dodatkowego miejsca. Największą zaletą mobilnej ścianki działowej jest możliwość dowolnego jej przenoszenia i rozbudowania. LiveDivider PLUS jest praktycznie w całości pokryty roślinami, dzięki temu nie prześwituje, a osoby znajdujące się po przeciwnych stronach zielonej ściany mogą czuć się swobodnie. Rozbudowana ścianka działowa może również posłużyć jako ciąg pieszych w celu zachowania odpowiedniego dystansu społecznego.

LiveDivider PLUS

LiveDivider PLUS to modułowy rozdzielacz do zielonych pomieszczeń

LiveDivider PLUS może być używany do dzielenia lub tworzenia przestrzeni. Ponieważ moduły z wymiennymi kasetami roślinnymi można układać jeden na drugim, dzielnik pomieszczeń może być używany na różne sposoby.

Przewodnik po roślinach

Zobacz przewodnik PlantGuide, aby zapoznać się z wybranymi gatunkami roślin, które są zalecane do sadzenia LiveDivider PLUS.

Modułowy

LiveDivider PLUS jest modułowy i ma wiele zastosowań.

Zrównoważony

LiveDivider PLUS jest wykonany z ekologicznych materiałów wielokrotnego użytku i w pełni nadaje się do recyklingu.

Zdrowy klimat w pomieszczeniach

Rośliny w LiveDivider PLUS poprawiają klimat i jakość powietrza w pomieszczeniach.

Mobilna ścianka działowa – budowa

System LiveDivider PLUS składa się z pojedynczych modułów wykonanych z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo. Każdy z modułów wyposażony jest w wymienne kasety, które służą jako donice. Rośliny umieszczone w kasetach można dowolnie wymieniać. Dzięki temu możesz tworzyć unikalne ścianki działowe dostosowane do pory roku, motywu czy konkretnej okazji. Prawidłowe działanie i nawadnianie roślin nie wymaga dostępu do prądu, wystarczy raz na 4-6 tygodnie uzupełnić zbiornik z wodą.

Zielona ścianka działowa do biura i domu

Najwyższa jakość wykonania i odpowiednio dobrana roślinność stworzą niebanalną i ponadczasową dekorację pasującą do każdego wnętrza. Tak jak wspominaliśmy LiveDivider PLUS nie wymaga zasilania elektrycznego, pomp ani systemów odwadniających, dlatego może być zamontowany nawet w najbardziej wymagających warunkach. Oprócz podlewania raz na kilka tygodni nie wymaga od użytkownika uwagi i specjalnego traktowania. Ścianki działowe z roślin znajdą zastosowanie praktycznie w każdym miejscu, gdzie chcemy wprowadzić prywatność i uzyskać doznania wizualne z zastosowaniem żywych roślin.

Dostępne kolory zielonych ścian z roślin

LiveDivider PLUS standardowo jest dostępny w kolorze białym i czarnym. Jeżeli chcesz, aby Twoja ścianka działowa miała kolor pasujący do wystroju restauracji, hotelu lub identyfikacji wizualnej firmy to daj znać. Na życzenie Klienta możemy pomalować ściankę działową na dowolny kolor z palety RAL.

Mobilne ścianki działowe z roślin – zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych. Jeżeli nie wiesz, który oraz jakiej wielkości produkt okaże się odpowiedni, to zapraszamy do kontaktu. Doradzimy i sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Korzyści z LiveDivider PLUS

 • Prosty i zrównoważony sposób na podział przestrzeni.
 • Poprawia akustykę i tłumi dźwięk.
 • Poprawia klimat wewnętrzny i jakość powietrza.
 • Poprawia koncentrację, produktywność i ogólne samopoczucie, zmniejszając stres.
 • Zajmuje mało miejsca.

Unikalne cechy LiveDivider PLUS

 • Modułowy i wielozadaniowy.
 • Utrzymuje zapas wody przez 4-6 tygodni, ze wskaźnikiem poziomu wody.
 • Wielokrotnego użytku i w pełni nadające się do recyklingu.
 • Nie wymaga zasilania elektrycznego, pompy ani odprowadzania wody.
 • Niskie koszty utrzymania.
 • Wysokiej jakości konstrukcja.
 • Wolnostojący z roślinami po obu stronach.
 • Wymienne kasety sadzarek z miejscem na różne rodzaje roślin.

Centrum wiedzy

Akcesoria dla LiveDivider PLUS

Moduł jezdny LiveDivider PLUS

Moduł jezdny LiveDivider PLUS to pasujący moduł, który umożliwia szybkie i łatwe lokalizowanie i przemieszczanie LiveDivider PLUS. Moduł jezdny zapewnia mobilność LiveDivider PLUS i można go bezpiecznie zablokować, dzięki czemu ścianka działowa jest jeszcze bardziej wielofunkcyjna.

Kaseta na rośliny

LiveDivider PLUS składa się z kaset na rośliny. Każda kaseta zawiera 3 otwory (rozmiar doniczki 9), w których można umieścić roślinę w żyznej glebie. Wszystkie szczeliny są połączone ze sobą z tyłu za pomocą tkaniny kapilarnej. Tkanina jest podłączona do zainstalowanej rynny wodnej, która dostarcza roślinom niezbędnych składników odżywczych.

Projekty LiveDivider PLUS

Brilliant Group tworzy miejską dżunglę z żywymi, zielonymi ściankami działowymi w nowym budynku biurowym

Zielone ścianki działowe ożywiają biuro w Amsterdamie

Projekt badawczy dotyczący żywych ścian wewnętrznych

Let’s get Green

pl_PLPolski