Panele z bluszczu

Mobilane Green Screen

Panele z bluszczu – zielony ekran dostępny od zaraz

Panele z bluszczu to nowoczesny sposób, aby dodać charakteru każdemu ogrodowi lub domowi. Bluszcz jest wytrzymałą i trwałą rośliną, która idealnie nadaje się do tworzenia paneli ściennych. Dzięki temu, że panele są zrobione ze specjalnie wyhodowany wcześniej roślin, nie musisz czekać kilku lat, aby uzyskać piękną zieloną ścianę. Panele siatkowe z bluszczu mogą stanowić idealną opcję dla osób ceniących sobie prywatność, ponieważ siatka z bluszczem utrudnia widok od strony ulicy lub sąsiadów. Ściany z bluszczu oczyszczają powietrze oraz redukują cząstki szkodliwych pyłów PM10. Panel bluszczowy to bardzo popularny sposób na podkreślenie piękna Twojego ogrodu lub domu i dodanie mu oryginalnego charakteru.

Gotowy żywopłot Mobilane Green Screen składa się ze stalowej siatki całkowicie splecionej i pokrytej roślinami pnącymi. Żywopłot jest uprawiany w biodegradowalnym pojemniku wykonanym z włókien kokosowych. Po przygotowaniu gleby pod nasadzenia, panele z bluszczu należy umieścić bezpośrednio w ziemi. Słupki i wsporniki zapewniają solidne zakotwiczenie ogrodzenia. W przypadku słupków należy wybrać wspornik uniwersalny, a w przypadku montażu na ścianie – wspornik ścienny.

Panele z bluszczu – Wybór roślin

Panele z bluszczu Mobilane Green Screens są dostępne z różnymi rodzajami roślin oraz w panelach o różnych rozmiarach.

Na przykład, wybierz żywopłot z Hedera helix Woerner, odpornego ciemnozielonego bluszczu o zimozielonych liściach o różnych kształtach. Aby uzyskać więcej koloru, wybierz Pyracantha Dart’s Red, odporny bluszcz, z nietrującymi czerwonymi jagodami i wiosennym rozkwitem pięknych białych kwiatów. Żywopłot Mobilane Green Screen natychmiast staje się pełny i gęsty i może być sadzony przez cały rok.

Mobilane Green Screen

Mobilane Green Screen jest dostarczany jako wstępnie wyhodowany żywopłot dostępny w różnych rozmiarach i rodzajach roślin.

Mobilane Green Screen jest znany ze swojej jakości i produkcji w zrównoważonym procesie produkcyjnym. Żywopłot jest uprawiany w biodegradowalnym pojemniku z włókien kokosowych.

Euonymus Dart’s Blanket to najnowsza odmiana w asortymencie Mobilane, która wymaga niewielkiej pielęgnacji ze względu na stałe tempo wzrostu.

Dostępne w różnych wysokościach i typach

Ekrany Mobilane Green Screen są dostępne w różnych wysokościach i rodzajach roślin.

Wysoka jakość

Mobilane Green Screen jest znany ze swojej jakości jako natychmiastowy zielony żywopłot.

Zrównoważony rozwój

Mobilane Green Screen uprawiane są w sposób zrównoważony w charakterystycznej biodegradowalnej doniczce wykonanej z włókna kokosowego.

Czy chciałbyś przyczynić się do zdrowszego środowiska?
Zapraszamy do współpracy.

Panele z bluszczu, ogrodzenie dbające o Twoje zdrowie

Zielone ekrany wykonane z bluszczu to nie tylko piękna ozdoba, która ma zwiększyć naszą prywatność. Ściana z bluszczu przede wszystkim oczyszcza nasze powietrze, poprzez zwiększenie produkcji tlenu oraz redukcję do 60% drobnego pyłu, który jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Panele wykonane z bluszczu są doceniane przez osoby, którym zależy, aby otoczenie było czystsze oraz bardziej przyjazne dla środowiska. Ponadto panele  tworzą doskonały akustyczny efekt izolacyjny, co ma duże znaczenie w miejscach o dużym natężeniu hałasu. Panele z bluszczu są również trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem przez cały rok.

Panele z bluszczu – korzyści

 • Natychmiastowy efekt prywatności i zieleni.
 • Łatwy i szybki montaż.
 • Przyczyniają się do różnorodności biologicznej.
 • Przyczyniają się do zdrowego środowiska.
 • Poprawiają jakość powietrza.
 • Redukują drobny pył o 40 – 60%.
 • Przyczyniają się do zazieleniania obszarów miejskich.

Panele z bluszczu – unikalne cechy

 • Są w pełni rozwinięte.
 • Dostępne w różnych wysokościach i typach.
 • Zrównoważona certyfikowana produkcja.
 • Można je sadzić przez cały rok, z wyjątkiem okresu mrozów.
 • Biodegradowalny garnek wykonany z włókna kokosowego.
 • Przyjazne dla środowiska.
 • Wysokiej jakości ogrodzenie z 10-letnią gwarancją.

Panele z bluszczu – rodzaje roślin

Centrum wiedzy

SZEROKA GAMA PRODUKTOWA

W naszej ofercie posiadamy dużą gamę różnych rodzajów bluszczy i innych roślin, które możemy dopasować i dowolnie łączyć. Mamy różnego rodzaju rośliny, w tym bluszcz o jasnozielonych czy ciemnozielonych liściach, których kwiaty kwitną na biało lub których owoce to nietoksyczne, jasnoczerwone jagody. Panele można wykonać na indywidualne zamówienie lub wybrać gotowe ściany z naszej oferty. Panele są dostępne w różnych rozmiarach, a ich instalacja jest szybka i prosta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym folderze dla architekta.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Nasze pojemniki są wykonane z włókna kokosowego połączonego naturalnym lateksem co czyni je w 100% degradowalne. Ekran Green Screen składa się z ocynkowanej siatki stalowej, wsporników wykonanych z ocynkowanego żelaza oraz metalowych lub drewnianych słupków. Wszystkie materiały w pełni nadają się do recyklingu.

GWARANCJA JAKOŚCI

Na nasze panele z bluszczu dajemy 10-letnią gwarancję, dzięki czemu masz pewność, że stosujemy rośliny oraz materiały najwyższej jakości.
Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych, a także architektów i inwestorów. W naszej ofercie posiadamy również zielone fasady, zielone dachy, obrazy z roślin i inne produkty. Nasze usługi świadczmy kompleksowo, od projektu po realizacje i pielęgnację.

Projekty Mobilane Green Screen

Naturalne zielone ogrodzenie zapewniające natychmiastową prywatność w ogrodzie

Śródziemnomorska atmosfera w ogrodzie dzięki Green Screen Trachelospermum jasminoides

Zielone ekrany jako redukcja hałasu przy autostradzie M11

Przedsiębiorstwa stawiają na ekologię dzięki zielonym ekranom Hedera

Let’s get Green

pl_PLPolski