LivePicture

Żywa sztuka

W LivePicture innowacja, design i zieleń łączą się w wyjątkowy sposób. LivePicture to system z kasetami na rośliny, które można łatwo wymieniać. Obejmuje on zintegrowany system nawadniania ze zbiornikiem. Zapewnia to dostarczanie roślinom wody przez cztery do sześciu tygodni. Dzięki innowacyjnej i opatentowanej konstrukcji nie jest wymagane zasilanie. LivePicture można szybko i łatwo przymocować do dowolnej ściany za pomocą zaledwie kilku śrub.

Oszczędność miejsca

LivePicture to stylowe i oszczędzające miejsce rozwiązanie do dodawania roślin do każdej przestrzeni. Pomieszczenia o ograniczonych możliwościach i przestrzeni na donice i zieleń mogą skorzystać z tego montowanego na ścianie żywego dzieła sztuki. LivePicture wymaga minimalnej konserwacji. LivePicture nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego i jest szeroko stosowany w biurach, szkołach, hotelach, kuchniach (przydatny do ziół), poczekalniach, recepcjach i salonach wystawowych.

Zdrowy klimat w pomieszczeniach

Rośliny mają istotny wpływ na klimat w pomieszczeniach poprzez produkcję tlenu, oczyszczanie powietrza i pozytywny wpływ na wilgotność względną. Ponadto rośliny mają pozytywny wpływ na wilgotność względną. Badania naukowe wykazały, że każdy, kto spędza więcej niż cztery godziny dziennie w pomieszczeniu z roślinami, będzie czuł się w nim przyjemniej i będzie wyraźnie bardziej produktywny.

LivePicture

LivePicture to innowacyjne dzieło sztuki naturalnej wykonane z wysokiej jakości i trwałych materiałów oraz wymiennego systemu kaset roślinnych.

LivePicture można zainstalować na prawie wszystkich ścianach.

Zrównoważony

LivePicture wykonany jest z ekologicznych materiałów wielokrotnego użytku i w pełni nadaje się do recyklingu.

Efektywne zużycie wody

Zapas wody w zbiorniku jest wystarczający do zapewnienia roślinom wody przez ± 4 tygodnie.

Czyste i zdrowe powietrze

Rośliny w LivePicture zapewniają czyste powietrze i zdrowy klimat w pomieszczeniach.

Ponadczasowa dekoracja

LivePicture występuje w 2 uniwersalnych kolorach: białym i czarnym. Niezależnie, który kolor wybierzesz, żywy obraz idealnie dopasuje się do wnętrza i będzie je zdobił przez lata.

Dekoracja odpowiednia dla naszego zdrowia

Obecność roślin w domu i miejscu pracy poprawia samopoczucie i efektywności pracy, jednocześnie zmniejsza stres oraz wspomaga koncentrację. LivePicture wykonany jest z materiałów w pełni nadających się do recyklingu.

Łatwe w montażu

Zaprojektowane arcydzieło roślinne można łatwo przymocować, za pomocą dostarczanego szablonu montażowego i dwóch śrub.

Żywy obraz z roślin – Twoja unikatowa kompozycja

Kolejną zaletą LivePicture jest fakt, że jest niezwykle uniwersalny. Wyjmowane kasety na rośliny umożliwiają umieszczenie w nich dowolnie wybranych przez Ciebie roślin. Dzięki temu możesz stworzyć unikatową kompozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Dzięki LivePicture Twoja kreatywność może być nieograniczona. Nasz produkt idealnie nadaje się zarówno do montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Możesz wykonać swój własny, oryginalny obraz lub stworzyć kolaż ścienny wykonany z wielu ramek LivePicture .

Jeżeli masz ochotę na jadalne rośliny w swojej kuchni, to wystarczy, że w kasetach umieścisz ulubione zioła i Twój własny ogródek gotowy. LivePicture idealnie sprawdzi się do sadzenia różnego rodzaju ziół, takich jak mięta, tymianek, bazylia, pietruszka, szczypiorek. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką świeże zioła, które dodadzą smaku każdej potrawie.

Korzyści z LivePicture

 • Pionowa zieleń zajmuje niewiele miejsca
 • Poprawia klimat i jakość powietrza w pomieszczeniach
 • Pomaga zwiększyć koncentrację, produktywność i ogólne samopoczucie
 • Poprawia akustykę w pomieszczeniu
 • Efekty tłumienia dźwięku
 • Obniża poziom stresu

Unikalne cechy LivePicture

 • Wyjątkowy efekt wizualny
 • Zbiornik na wodę na 4-6 tygodni, wyposażony we wskaźniki zapełnienia i opróżnienia
 • Nie wymaga zasilania elektrycznego ani pompy
 • W pełni nadaje się do recyklingu
 • Wymienne kasety na rośliny i rama
 • Zintegrowany system nawadniania
 • Szybka i łatwa instalacja
 • Do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Obrazy z roślin od Zielone Fasady

Od wielu lat nasza firma oferuje ekologiczne produkty dla klientów biznesowych i indywidualnych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania takie jak zielone dachy, zielone ekrany czy panele z bluszczu, które mają za zadanie między innymi przybliżyć człowieka do natury. Staramy się, aby oferowane przez nas produkty były ekologiczne oraz wykonane z materiałów biodegradowalnych lub materiałów, które można poddać procesowi recyklingu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi na naszej stronie i zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich dla Państwa rozwiązań i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Centrum wiedzy

Let’s get Green

pl_PLPolski