LivePicture GO

Zielony obraz z roślin

Przedstawiamy Państwu LivePicture GO, czyli innowacyjną, a zarazem żywą dekorację ścian. Obrazy z roślin, które oferujemy, ozdobią każde wnętrze niezależnie od stylu. Dodatkowo oczyszczą powietrze, a także zwiększą ilość tlenu w pomieszczeniu. Dzięki LivePicture GO możesz w prosty sposób udekorować ściany w salonie, kuchni czy biurze. Badania naukowe dowodzą, że spędzanie ponad 4 godzin w pomieszczeniu z roślinami poprawia nasze samopoczucie. Obrazy z żywych roślin nie są wymagające i nie zajmują dużo miejsca, dlatego sprawdzą się również dla osób, które mają ograniczony metraż oraz nie mają ręki do kwiatów.

Dlaczego warto wyposażyć pomieszczenia w obraz z roślin LivePicture GO?

Obraz wykonany z roślin to nie tylko ładny gadżet, który ozdobi każde wnętrze, to także oryginalny oczyszczacz powietrza, który zadba o samopoczucie i zdrowie mieszkańców i pracowników.

Obraz jest praktycznie bezobsługowy, wystarczy raz w miesiącu uzupełnić zbiornik z wodą. O braku wody i konieczności uzupełnienia pojemnika poinformuje nas czujnik stanu wody. Działanie kapilarne w kasecie roślinnej zapewnia roślinom odpowiednią ilość wody, której potrzebują.

LivePicture GO

LivePicture GO to innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie dla roślin w domu

Nie musisz mieć ręki do roślin, czujnik pustego zbiornika wskazuje, kiedy należy go napełnić. Podlewanie jest konieczne tylko raz w miesiącu.

Zrównoważony

LivePicture GO jest wykonany z ekologicznych materiałów wielokrotnego użytku i w pełni nadaje się do recyklingu.

Efektywne zużycie wody

Zapas wody w zbiorniku jest wystarczający do zapewnienia roślinom wody przez ± 4 tygodnie.

Czyste i zdrowe powietrze

Rośliny w LivePicture GO zapewniają czyste powietrze i zdrowy klimat w pomieszczeniach.

Ponadczasowa dekoracja

LivePicture GO występuje w 3 uniwersalnych kolorach: białym, bamboo natural i bamboo black. Niezależnie, który kolor wybierzesz, żywy obraz idealnie dopasuje się do wnętrza i będzie je zdobił przez lata.

Dekoracja odpowiednia dla naszego zdrowia

Obecność roślin w domu i miejscu pracy poprawia samopoczucie i efektywności pracy, jednocześnie zmniejsza stres oraz wspomaga koncentrację. LivePicture GO wykonany jest z ekologicznych materiałów wielokrotnego użytku i w pełni nadaje się do recyklingu.

Łatwe w montażu

Zaprojektowane arcydzieło roślinne można łatwo przymocować, za pomocą dostarczanego szablonu montażowego i dwóch śrub.

Żywy obraz z roślin – Twoja unikatowa kompozycja

Kolejną zaletą LivePicture GO jest fakt, że jest niezwykle uniwersalny. Wyjmowane kasety na rośliny umożliwiają umieszczenie w nich dowolnie wybranych przez Ciebie roślin. Dzięki temu możesz stworzyć unikatową kompozycję dopasowaną do Twoich potrzeb. Dzięki LivePicture GO Twoja kreatywność może być nieograniczona. Nasz produkt idealnie nadaje się zarówno do montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Możesz wykonać swój własny, oryginalny obraz lub stworzyć kolaż ścienny wykonany z wielu ramek LivePicture GO.

Jeżeli masz ochotę na jadalne rośliny w swojej kuchni, to wystarczy, że w kasetach umieścisz ulubione zioła i Twój własny ogródek gotowy. LivePicture GO idealnie sprawdzi się do sadzenia różnego rodzaju ziół, takich jak mięta, tymianek, bazylia, pietruszka, szczypiorek. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką świeże zioła, które dodadzą smaku każdej potrawie.

Korzyści z LivePicture GO

 • Zajmuje niewiele miejsca.
 • Poprawia klimat i jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń.
 • Wspomaga koncentrację, efektywność i ogólne samopoczucie.
 • Poprawia akustykę w pomieszczeniu.
 • Działa jako element tłumiący dźwięki.
 • Zmniejsza poziom stresu.
 • Zabawny i ciekawy dodatek do środowiska życia i pracy.

Unikalne cechy LivePicture GO

 • Zbiornik wodny, wyposażony we wskaźnik napełnienia.
 • Brak konieczności podłączenia do prądu elektrycznego.
 • W pełni nadający się do recyklingu.
 • Wymienna kasetka na rośliny.
 • Zintegrowany system nawadniania.
 • Szybki i łatwy montaż.
 • Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz (wersja LivePicture GO White).

Obrazy z roślin od Zielone Fasady

Od wielu lat nasza firma oferuje ekologiczne produkty dla klientów biznesowych i indywidualnych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania takie jak zielone dachy, zielone ekrany czy panele z bluszczu, które mają za zadanie między innymi przybliżyć człowieka do natury. Staramy się, aby oferowane przez nas produkty były ekologiczne oraz wykonane z materiałów biodegradowalnych lub materiałów, które można poddać procesowi recyklingu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi na naszej stronie i zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich dla Państwa rozwiązań i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Centrum wiedzy

Let’s get Green

pl_PLPolski