MobiGreenFence

Ogrodzenie z bluszczu – naturalna osłona placów budowy

MobiGreenFence to ogrodzenie z bluszczu, które pozwoli na zamaskowanie nieestetycznych placów budowy w przestrzeniach miejskich.  Ivy panels mogą być połączone ze sobą tworząc niezależne ogrodzenie lub zostać połączone z istniejącym już ogrodzeniem budowlanym.

Ogrodzenie z bluszczu – naturalne ogrodzenie podczas wydarzeń miejskich

Tymczasowe ogrodzenie z bluszczu okaże się idealnym rozwiązaniem także podczas różnego rodzaju imprez organizowanych w mieście. Zamiast ogrodzeń metalowych, które szpecą nasze otoczenie warto rozważyć montaż ogrodzeń z bluszczu, które oprócz wyznaczenia terenu przedsięwzięcia podniosą walory estetycznych miejsca imprezy, a także  przyczynią się do poprawy jakości powietrza.

Ogrodzenie z bluszczu – jakie rośliny zielone?

W podstawowej wersji ogrodzenie z bluszczu MobiGreenFence jest dostarczane z rośliną Hedera helix 'Woerner’. Jest to odporna, ciemnozielona roślina zimozielona o różnych kształtach liści. W zależności od oczekiwań Inwestora możemy zaproponować ogrodzenie wzbogacone o dodatkowe rośliny, a także wyposażone w budki dla ptaków czy hotele dla pszczół. Rośliny wykorzystane do tego rodzaju ogrodzenia są bardzo proste w pielęgnacji, a sam system wyposażony został w zbiorniki wodne, które jeszcze bardziej ułatwiają dbanie o żywe ogrodzenie.

MobiGreenFence

MobiGreenFence is a sustainable green construction fence with a mature hedge that instantly creates a barrier with a green appearance at construction sites and events.

The MobiGreenFence fence is supplied with Hedera helix 'Woerner' plants as standard and optional additional plants, covers or nesting boxes.

This sustainable, green building hedge can be placed on almost any concrete plinth.

Sustainable

MobiGreenFence is locally grown and certified sustainable

Social return

This green fencing of the construction site is produced by people excluded from the labour market

Biodiversity

MobiGreenFence stimulates biodiversity

Dlaczego bluszcz na ogrodzenie?

Żywopłot z bluszczu zapewnia bioróżnorodność w miastach, gdzie terenów zielonych z roku na rok co raz mniej. Nasze rozwiązanie w postaci MobiGreenFence jest proste w montażu, nie wymaga specjalnej pielęgnacji oraz spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów, którzy dbają o komfort życia mieszkańców. Warto wspomnieć, że bluszcz jest popularną i lubianą rośliną, która oprócz walorów estetycznych tłumi hałas, a także filtruje i oczyszcza powietrze.

Poznaj wszystkie cechy i korzyści ogrodzenia z bluszczu.

Benefits

 • Natychmiastowy zielony wygląd
 • Stymuluje różnorodność biologiczną
 • Pomaga uczynić środowisko zdrowszym
 • Poprawia jakość powietrza
 • Wychwytuje 40 – 60% cząstek stałych
 • Gwarantuje zieleń wokół placów budowy i imprez oraz innych tymczasowych ogrodzeń

Unique features

 • Social return
 • - Reusable and recyclable
 • Całkowicie porośnięty zielenią
 • - Locally grown with sustainability certification
 • Zielony po obu stronach
 • Wysokiej jakości ogrodzenie
 • Można łączyć ze standardowym ogrodzeniem placu budowy
 • - Low maintenance plants thanks to water tank

Montaż ogrodzenia z bluszczu na placu budowy

Ogrodzenie MobiGreenFence można łatwo umieścić na miejscu za pomocą wózka widłowego lub paletowego. Dwa wsporniki po obu stronach każdego elementu mogą być używane do łączenia elementów MobiGreenFence ze sobą lub z tradycyjnym ogrodzeniem placu budowy. MobiGreenFence można umieścić obok stopy prawie każdego ogrodzenia. Montaż jest prosty, jednak powinien być wykonany przez przeszkolony personel wewnętrzny lub zlecony na zewnątrz.

Ogrodzenie z bluszczu – zwrot społeczny

In tenders, contracting authorities often require a percentage of the contract amount to be spent on people excluded from the labour market. This is known as the social return on investment (SROI).

MobiGreenFence is produced by people excluded from the labour market, so it increases social return and corporate social responsibility (CSR).

Zielone Fasady – Ogrodzenie z bluszczu

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w uprawie, projektowaniu, montażu, a także pielęgnacji ogrodzeń z roślin. Zapraszamy do współpracy inwestorów, architektów, właścicieli firm oraz galerii handlowych, a także Klientów indywidualnych. Gwarantujemy fachowe doradztwo, terminową realizację usługi, a także konkurencyjne ceny. Jeżeli nie wiesz, które rozwiązanie okaże się idealne w przypadku Twojej inwestycji, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy, przeanalizujemy oczekiwania, a także wskażemy najbardziej opłacalne rozwiązania.

Panele z bluszczu – ogrodzenie w Twoim domu

Jeżeli zainteresował Cię temat ogrodzenia z bluszczu, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na panele z bluszczu Mobilane Green Screen, które okażą się idealne dla wszystkich osób, które cenią sobie prywatność oraz zdrowie. Panele z bluszczu oczyszczają powietrze, poprzez zwiększenie tlenu oraz redukcję do 60% drobnego pyłu, który jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Knowledge centre

Let's get Green

© Green for Fun 2023
en_GBEnglish (UK)