Efeu-Paneele

Mobilane Grüner Bildschirm

Panele z bluszczu – zielony ekran dostępny od zaraz

Efeu-Paneele to nowoczesny sposób, aby dodać charakteru każdemu ogrodowi lub domowi. Bluszcz jest wytrzymałą i trwałą rośliną, która idealnie nadaje się do tworzenia paneli ściennych. Dzięki temu, że panele są zrobione ze specjalnie wyhodowany wcześniej roślin, nie musisz czekać kilku lat, aby uzyskać piękną zieloną ścianę. Panele siatkowe z bluszczu mogą stanowić idealną opcję dla osób ceniących sobie prywatność, ponieważ siatka z bluszczem utrudnia widok od strony ulicy lub sąsiadów. Ściany z bluszczu oczyszczają powietrze oraz redukują cząstki szkodliwych pyłów PM10. Panel bluszczowy to bardzo popularny sposób na podkreślenie piękna Twojego ogrodu lub domu i dodanie mu oryginalnego charakteru.

Gotowy żywopłot Mobilane Green Screen składa się ze stalowej siatki całkowicie splecionej i pokrytej roślinami pnącymi. Żywopłot jest uprawiany w biodegradowalnym pojemniku wykonanym z włókien kokosowych. Po przygotowaniu gleby pod nasadzenia, panele z bluszczu należy umieścić bezpośrednio w ziemi. Słupki i wsporniki zapewniają solidne zakotwiczenie ogrodzenia. W przypadku słupków należy wybrać wspornik uniwersalny, a w przypadku montażu na ścianie – wspornik ścienny.

Panele z bluszczu – Wybór roślin

Efeu-Paneele Mobilane Green Screens są dostępne z różnymi rodzajami roślin oraz w panelach o różnych rozmiarach.

Wählen Sie zum Beispiel eine Hecke aus Hedera helix Woerner, einem winterharten dunkelgrünen Efeu mit immergrünen Blättern in verschiedenen Formen. Für mehr Farbe sorgen Sie mit Pyracantha Dart's Red, einem winterharten Efeu mit ungiftigen roten Beeren und einer Frühjahrsblüte mit schönen weißen Blüten. Die Hecke Mobilane Green Screen wird sofort voll und dicht und kann das ganze Jahr über gepflanzt werden.

Mobilane Grüner Bildschirm

Mobilane Green Screen wird als vorgezogene Hecke geliefert, die in verschiedenen Größen und Pflanzentypen erhältlich ist.

Mobilane Green Screen ist bekannt für seine Qualität und die Produktion in einem nachhaltigen Herstellungsverfahren. Die Hecke wird in einem biologisch abbaubaren Kokosfaserbehälter angebaut.

Euonymus Dart's Blanket ist die neueste Sorte im Mobilane-Sortiment und benötigt aufgrund ihres gleichmäßigen Wachstums wenig Pflege.

Erhältlich in verschiedenen Höhen und Ausführungen

Die Siebe Mobilane Green Screen sind in verschiedenen Höhen und Anlagentypen erhältlich.

Hohe Qualität

Mobilane Green Screen ist bekannt für seine Qualität als sofortige grüne Hecke.

Nachhaltige Entwicklung

Mobilane Green Screen werden nachhaltig in einem besonderen, biologisch abbaubaren Topf aus Kokosfasern gezogen.

Czy chciałbyś przyczynić się do zdrowszego środowiska?
Zapraszamy do współpracy.

Panele z bluszczu, ogrodzenie dbające o Twoje zdrowie

Zielone ekrany wykonane z bluszczu to nie tylko piękna ozdoba, która ma zwiększyć naszą prywatność. Ściana z bluszczu przede wszystkim oczyszcza nasze powietrze, poprzez zwiększenie produkcji tlenu oraz redukcję do 60% drobnego pyłu, który jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Panele wykonane z bluszczu są doceniane przez osoby, którym zależy, aby otoczenie było czystsze oraz bardziej przyjazne dla środowiska. Ponadto panele  tworzą doskonały akustyczny efekt izolacyjny, co ma duże znaczenie w miejscach o dużym natężeniu hałasu. Efeu-Paneele są również trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem przez cały rok.

Panele z bluszczu – korzyści

 • Natychmiastowy efekt prywatności i zieleni.
 • Łatwy i szybki montaż.
 • Przyczyniają się do różnorodności biologicznej.
 • Przyczyniają się do zdrowego środowiska.
 • Poprawiają jakość powietrza.
 • Redukują drobny pył o 40 – 60%.
 • trägt zur Begrünung von Stadtgebieten bei

Panele z bluszczu – unikalne cechy

 • Są w pełni rozwinięte.
 • Dostępne w różnych wysokościach i typach.
 • Zrównoważona certyfikowana produkcja.
 • Można je sadzić przez cały rok, z wyjątkiem okresu mrozów.
 • Biologisch abbaubarer Topf aus Kokosfasern
 • Przyjazne dla środowiska.
 • Hochwertige Zäune mit 10 Jahren Garantie

Panele z bluszczu – rodzaje roślin

Wissenszentrum

SZEROKA GAMA PRODUKTOWA

W naszej ofercie posiadamy dużą gamę różnych rodzajów bluszczy i innych roślin, które możemy dopasować i dowolnie łączyć. Mamy różnego rodzaju rośliny, w tym bluszcz o jasnozielonych czy ciemnozielonych liściach, których kwiaty kwitną na biało lub których owoce to nietoksyczne, jasnoczerwone jagody. Panele można wykonać na indywidualne zamówienie lub wybrać gotowe ściany z naszej oferty. Panele są dostępne w różnych rozmiarach, a ich instalacja jest szybka i prosta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w naszym folderze dla architekta.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Nasze pojemniki są wykonane z włókna kokosowego połączonego naturalnym lateksem co czyni je w 100% degradowalne. Ekran Green Screen składa się z ocynkowanej siatki stalowej, wsporników wykonanych z ocynkowanego żelaza oraz metalowych lub drewnianych słupków. Wszystkie materiały w pełni nadają się do recyklingu.

GWARANCJA JAKOŚCI

Na nasze panele z bluszczu dajemy 10-letnią gwarancję, dzięki czemu masz pewność, że stosujemy rośliny oraz materiały najwyższej jakości.
Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych, a także architektów i inwestorów. W naszej ofercie posiadamy również zielone fasady, zielone dachy, obrazy z roślin i inne produkty. Nasze usługi świadczmy kompleksowo, od projektu po realizacje i pielęgnację.

Projekte Mobilane Green Screen

Natürliche grüne Zäune für sofortigen Sichtschutz im Garten

Mediterrane Atmosphäre im Garten dank Green Screen Trachelospermum jasminoides

Green Screens als Lärmschutz an der Autobahn M11

Unternehmen werden grün mit Hedera Green Screens

Werden wir grün

© Green for Fun 2023
de_DEDeutsch