zywe sciany wewnetrzne

Żywe ściany wewnętrzne

poprawiają zdrowie, samopoczucie
i produktywność

Przywracanie naszego wrodzonego ludzkiego połączenia z naturą

Korzyści z wewnętrznej żywej ściany

Zdrowie i dobre samopoczucie

Projektowanie przestrzeni do pracy ma bezpośredni wpływ na samopoczucie pracowników, a ludzie pracujący w środowisku z naturą są o 12% bardziej produktywni i mniej zestresowani.

Wartość inwestycji

Biofilia udowadnia, że ​​ludzi przyciągają przestrzenie o cechach naturalnych, co zwraca wartość inwestycji i stwarza większe możliwości inwestycyjne w przyszłości.

Oczyszczanie powietrza

Rośliny robią coś przeciwnego niż ludzie: pochłaniają dwutlenek węgla i produkują tlen poprzez fotosyntezę. Naturalna gleba wzmacnia to, wychwytując cząstki stałe.

Osiąganie standardów budowlanych

Dzięki ciągłym korzyściom dla budynku i jego mieszkańców, naturalne, zrównoważone, żywe ściany wspierają standardy budowlane.

Czy wiesz, że ludzie pracujący w środowisku z roślinami byli o 8% bardziej wydajni i 12% bardziej produktywni, mniej zestresowani, a wskaźniki dobrostanu wzrosły o 15% ?

ANS Rozwiązania wewnętrzne – przewodnik po produktach 2022

Zobacz specyfikację

Dlaczego wewnętrzna żywa ściana?

Elastyczność projektowania

Mamy większe możliwości projektowania, ponieważ gleba jest naturalnym środowiskiem, w którym rośnie większość roślin, dlatego mamy do wyboru wiele gatunków. Możemy zastosować wzory, tekstury, efekty 3D i różne kolory, aby osiągnąć maksymalny efekt wizualny.

Leczenie organiczne

Nie używamy szkodliwych chemikaliów, aby nasze żywe ściany były zdrowe. Oznacza to brak toksycznych wycieków i naturalnie kwitnącą instalację przy minimalnej interwencji.

Poprawiona jakość powietrza

Korzystanie z naturalnej gleby oznacza, że ​​mamy do wyboru większy asortyment roślin. Daje nam to możliwość wyselekcjonowania gatunków roślin z korzyściami związanymi z oczyszczaniem powietrza, aby stworzyć cechę, która ma wymierny wpływ na jakość powietrza.

Minimalne zużycie wody

Gleba w naturalny sposób zatrzymuje wilgoć, co oznacza, że ​​żywa ściana nie potrzebuje ciągłego karmienia, aby zachować zdrowie, a my jesteśmy w stanie zaoszczędzić na zużyciu wody.

Żywe obrazy

zywe zielone sciany mobilne

Proste, przyciągające wzrok i łatwe w utrzymaniu, ANS Living Canvas daje możliwość stworzenia oryginalnej grafiki z żywymi roślinami na mniejszą skalę.

Sztuka mchu

Ściany z mchu gotowe rozwiązania

Nic nie zbliża się do aksamitnej faktury prawdziwego mchu. Kolor, tekstura i trójwymiarowa rzeźba łączą się, aby stworzyć wyrazisty projekt przy minimalnym wysiłku.

MGNT© Green Facedes 2022