Wykonawcy Budowlani

Terminowe dostarczanie projektów w wysokim standardzie.

specjalisci od zielonych scian

Szukasz specjalisty od zielonych ścian?

Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz renowację, czy zarządzasz całkowicie nową budową, jesteśmy doświadczonymi partnerami w łańcuchu dostaw i będziemy w stanie dostarczać produkty zgodnie z harmonogramem i budżetem. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu i sprawdzonemu, długotrwałemu systemowi, jesteśmy zaufanym partnerem w zakresie projektowania, montażu i konserwacji żywych ścian w wysokiej klasy projektach.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Brak ukrytych dodatków

Wszystkie karty na stole, na początek. Nasz pakiet ofertowy będzie zawierał wszystkie specyfikacje techniczne pokazujące, co otrzymujesz, oraz indywidualną wycenę opartą na unikalnych wymaganiach Twojego projektu.

Kwalifikowany podwykonawca

Wszyscy nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowani w zakresie SSTS i CSCS, a także posiadamy akredytację SSIP. Przeprowadzamy własne oceny ryzyka i deklaracje metod, pracując zgodnie z aktualnymi poziomami bezpieczeństwa i higieny pracy na miejscu.

Rozwiązanie pod klucz

Obejmuje cały proces, od projektowania, sadzenia, zakładania i instalacji po bieżącą konserwację. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w realizacji wysokiej klasy projektów zielonej infrastruktury, możesz mieć zaufanie do zespołu ANS.

Nagradzani, akredytowani eksperci ds. bioróżnorodności

Przyczynił się do kilku projektów nagrodzonych Złotymi i Srebrnymi nagrodami

Najlepsza obsługa klienta w Houzz

Z nimi współpracowaliśmy

Balfour Beatty

Kier Group

Vinci

Morgan Sindall

Laing O’Rourke

Galiford Try

Mace

Mitie

Skanska

Wates

ISG

BAM Construct

Multiplex

Vinci

Bouygues

Sir Robert McAlpine

Zacznijmy rozmowę

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
MGNT© Green Facedes 2022