Właściciele aktywów i marki

Przenieś swoje portfolio na wyższy poziom dzięki przyszłościowym projektom.

Zielona ściana logo na fasadzie budynku
zielona fasada budynku

Jak żywa ściana może wyróżnić Twój kolejny rozwój?

Niezależnie od tego, czy planujesz nowy projekt, czy jeden z istniejących budynków zaczyna wyglądać nieco ponuro, żywe ściany mogą wyróżnić Twoje portfolio.
Zazielenianie miast to przyszłość, a myślący przyszłościowo deweloperzy i firmy wyprzedzają ten trend. Żywe ściany są dla firm okazją do zaprezentowania zaangażowania swoich marek w zrównoważony rozwój za pomocą wizualnego oświadczenia. Są również efektywnym pod względem przestrzeni sposobem dla deweloperów na spełnienie warunków planistycznych związanych z terenami zielonymi przy jednoczesnym maksymalizacji potencjału działek.

Rzeczy do rozważenia

elewacja z roslin zielonych

Zwrot z inwestycji

Żywe ściany mogą być rozsądną inwestycją w porównaniu z tradycyjnymi systemami elewacyjnymi, w końcu same się opłacają. Jednym z przykładów jest Aveda Salon w Dublinie, który znajduje się obok dużego hotelu. Salon fryzjerski i kosmetyczny walczył o to, by zostać zauważonym lecz nie mógł tego osiągnąć. Po zainstalowaniu żywej ściany ANS właściciele zauważyli 40% wzrost sprzedaży w ciągu następnego roku i ostatecznie zmienili go całkowicie w żywą ściane, dzięki czemu się wyróżnili.

Ludzie płacą więcej za przyjemną przestrzeń z zielenią.

elewacja zielona sciana

Koszty utrzymania i eksploatacji

Tak jak krajobraz na poziomej powierzchni wymaga pielęgnacji, utrzymanie żywej ściany jest niezbędne. Koszt jest w rzeczywistości porównywalny z tradycyjnym zagospodarowaniem terenu na m2, chociaż mogą wystąpić dodatkowe koszty poniesione za dostęp w zależności od projektu żywej ściany. Na przykład wysoka żywa ściana może wymagać podnośnika nożycowego lub zbieracza wiśni w celu konserwacji raz lub dwa razy w roku.

Ponieważ zapewniamy konserwację, możemy dostarczyć dokładną wycenę rocznej konserwacji przed instalacją.

elewacja zywe sciany logo

Możliwość budowania marki

Wiele firm w ostatnich latach stało się bardziej świadomych swojej społecznej odpowiedzialności biznesu, a częścią tego jest zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Zobowiązania te mogą być kosztowne i mogą zostać niezauważone przez konsumentów. Jednym z przypadków jest firma Marks & Spencer, która stosuje wiele proaktywnych środków, aby zmniejszyć swój wpływ na planetę i konsumentów. Przez lata zainstalowaliśmy wiele żywych ścian dla M&S, które pomagają im podnosić wśród konsumentów świadomość zobowiązań, jakie podejmują wobec środowiska.

Zaufały nam jedne z największych marek na całym świecie

Pracując nad niektórymi głośnymi projektami, w których porażka nie wchodziła w grę, byliśmy preferowanymi partnerami dla wielu znanych marek, z których niektóre współpracowaliśmy wiele razy.

 

Z nimi współpracowaliśmy

Nando’s

Morrisons

Facebook

Fitbit

Nike

M&S

Porsche

Jaguar Landrover

Westfield

Barker & Stonehouse

Zoopla Property Group

University of Cambridge

Aveda

Crystal Cruises

National Grid

T Mobile

Ritz Carlton

Heathrow

The Body Shop

Zacznijmy rozmowę

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
MGNT© Green Facedes 2022