Architekci i Projektanci

Profesjonalne wsparcie przy Twoich projektach.

Zielone ściany budynków współpraca z architektami
Żywe ściany wspolpraca z projektantami

Planujesz żywą ścianę?

Udana żywa ściana zaczyna się od świetnego projektu. Niezależnie od tego, czy projektujesz nowy budynek, modernizujesz istniejący, czy pracujesz nad projektem krajobrazu, żywe ściany mogą zapewnić znaczące korzyści dla środowiska i oszałamiający efekt wizualny.

Niezależnie od tego, czy Twój klient zamówił żywą ścianę, czy istnieją przepisy, których należy przestrzegać, czy też myślisz o zaproponowaniu koncepcji w ramach procesu projektowania, mamy doświadczenie jako zespół, który będzie z Tobą współpracować przez cały proces, od wstępnych pomysłów do ostatecznej instalacji. Spraw, by Twój następny projekt naprawdę się wyróżniał, naturalnie.

Współpraca z ANS Global

Jessica Beattie i Samantha Paul są doświadczonymi starszymi architektami krajobrazu ze SpaceHub Design. Pracowali z ANS przy żywych ścianach w London Wall Place, co było bardzo ważnym projektem w sferze publicznej.

Żywe obrazy z roślin
specby

SpecifiedBy

Stworzony przez architektów dla architektów. Możesz także porównać produkty i specyfikacje, aby znaleźć najlepsze dopasowanie do Twojego projektu. Wszystko, czego potrzebujesz, aby sprecyzować w jednym miejscu!

Biblioteka BIM

Tutaj możesz pobrać swoje obiekty BIM i inne informacje techniczne, aby wprowadzić do swojej specyfikacji.

Zacznijmy rozmowę

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
MGNT© Green Facedes 2022