Projektujemy i integrujemy systemy poprawiające jakość powietrza, bioróżnorodność i samopoczucie.

Wykorzystując siłę natury do ulepszania naszych przestrzeni.

Zielone ściany projektowanie i wykonastwo

Współpracujmy

Dowiedz się, dlaczego dla wielu architektów i deweloperów jesteśmy zaufanym partnerem i dlaczego możemy być dla Ciebie dobrym wyborem.

wspolpraca zywe sciany zielone fasady

Korzyści

Rozwiązanie pod klucz

Oferujemy kompletne rozwiązanie „pod klucz” dla systemu ANS Living Wall, współpracując z Państwem poprzez wstępne etapy wykonalności, projekty koncepcyjne, sadzenie, zakładanie, instalację i bieżącą konserwację. Oznacza to, że jesteśmy Twoim punktem kontaktowym, dzięki czemu doświadczenie integracji zazieleniania z Twoim projektem jest bezproblemowe.

Planowanie i przepisy

Mamy doświadczenie w wielu projektach, w których umożliwiliśmy uzyskanie pozwolenia na budowę, zgodność z regulacjami takimi jak Biodiversity Net Gain (BNG) i Urban Greening Factor (UGF), a także osiągnięcie standardów takich jak BREEAM, Passivhaus i WELL. Pracowaliśmy również nad projektami zgodnymi ze standardem gospodarki o obiegu zamkniętym. Nasz zespół konsultingowy jest dobrze zbadany i dysponuje wiedzą specjalistyczną w zakresie projektowania dostosowanych do potrzeb rozwiązań ekologicznych, które zapewniają przestrzeganie przepisów lub norm.

Brak ukrytych kosztów

To, co widzisz w naszej propozycji, jest tym, co dostaniesz – żadnych dodatkowych kosztów po drodze. Jesteśmy zawsze otwarci na dyskusję o tym, jak zebraliśmy nasze propozycje i jak możemy pracować w ramach projektu, aby dostarczyć zieloną infrastrukturę. Omawiamy wszystkie potencjalne wyzwania, na miejscu i poza nim, zanim zaczniemy, upewniając się, że proces przebiega tak płynnie, jak to tylko możliwe.

Doświadczenie

Współpracujemy z architektami, wykonawcami i deweloperami od ponad 10 lat, dopracowując i rozwijając nasze systemy, aby zapewnić doskonałe wykończenie i długoterminową trwałość. Nasz zespół ma doświadczenie w pracy nad różnymi projektami, z różnorodnymi wyzwaniami i wykorzystuje swoje doświadczenie z systemami, aby znaleźć rozwiązania, które zapewnią spełnienie wymagań. Nieustannie dążymy do poprawy tego, jak pracujemy i co robimy, ulepszając nasze procesy, zrównoważony rozwój i długofalowy wpływ na środowisko.

Wpływ środowiska

Wszystko, co projektujemy i tworzymy, opiera się na naturze. Wykorzystujemy moc natury w naszych systemach, aby stworzyć coś, co można łatwo zintegrować z różnymi projektami wewnątrz i na zewnątrz. Wykorzystywanie naturalnej gleby i żywych roślin oznacza, że ​​możemy dostosować projekty tak, aby odpowiadały decydentom projektu, na przykład poprawiając bioróżnorodność, jakość powietrza, promując zdrowie i dobre samopoczucie, wywierając wpływ społeczny lub po prostu pod względem estetycznym, natura oznacza, że ​​możemy bądź naprawdę elastyczny, jeśli chodzi o tworzenie unikalnej funkcji i promowanie zrównoważonej przyszłości.

Skontaktuj się

Masz pytanie lub chcesz uzyskać więcej informacji? Masz projekt lub wizję, o której chciałbyś porozmawiać?

Podaj swoje dane i opisz czym jesteś zainteresowany w poniższym formularzu, a jeden z członków zespołu skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Napisz do nas

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
MGNT© Green Facedes 2022