Współpracujmy

Dowiedz się, dlaczego dla wielu architektów i deweloperów jesteśmy zaufanym partnerem i dlaczego możemy być dla Ciebie dobrym wyborem.

wspolpraca zywe sciany zielone fasady

Korzyści

Rozwiązanie pod klucz

Oferujemy kompletne rozwiązanie „pod klucz” dla systemu ANS Living Wall, współpracując z Państwem poprzez wstępne etapy wykonalności, projekty koncepcyjne, sadzenie, zakładanie, instalację i bieżącą konserwację. Oznacza to, że jesteśmy Twoim punktem kontaktowym, dzięki czemu doświadczenie integracji zazieleniania z Twoim projektem jest bezproblemowe.

Planowanie i przepisy

Mamy doświadczenie w wielu projektach, w których umożliwiliśmy uzyskanie pozwolenia na budowę, zgodność z regulacjami takimi jak Biodiversity Net Gain (BNG) i Urban Greening Factor (UGF), a także osiągnięcie standardów takich jak BREEAM, Passivhaus i WELL. Pracowaliśmy również nad projektami zgodnymi ze standardem gospodarki o obiegu zamkniętym. Nasz zespół konsultingowy jest dobrze zbadany i dysponuje wiedzą specjalistyczną w zakresie projektowania dostosowanych do potrzeb rozwiązań ekologicznych, które zapewniają przestrzeganie przepisów lub norm.

Brak ukrytych kosztów

To, co widzisz w naszej propozycji, jest tym, co dostaniesz – żadnych dodatkowych kosztów po drodze. Jesteśmy zawsze otwarci na dyskusję o tym, jak zebraliśmy nasze propozycje i jak możemy pracować w ramach projektu, aby dostarczyć zieloną infrastrukturę. Omawiamy wszystkie potencjalne wyzwania, na miejscu i poza nim, zanim zaczniemy, upewniając się, że proces przebiega tak płynnie, jak to tylko możliwe.

Doświadczenie

Współpracujemy z architektami, wykonawcami i deweloperami od ponad 10 lat, dopracowując i rozwijając nasze systemy, aby zapewnić doskonałe wykończenie i długoterminową trwałość. Nasz zespół ma doświadczenie w pracy nad różnymi projektami, z różnorodnymi wyzwaniami i wykorzystuje swoje doświadczenie z systemami, aby znaleźć rozwiązania, które zapewnią spełnienie wymagań. Nieustannie dążymy do poprawy tego, jak pracujemy i co robimy, ulepszając nasze procesy, zrównoważony rozwój i długofalowy wpływ na środowisko.

Wpływ środowiska

Wszystko, co projektujemy i tworzymy, opiera się na naturze. Wykorzystujemy moc natury w naszych systemach, aby stworzyć coś, co można łatwo zintegrować z różnymi projektami wewnątrz i na zewnątrz. Wykorzystywanie naturalnej gleby i żywych roślin oznacza, że ​​możemy dostosować projekty tak, aby odpowiadały decydentom projektu, na przykład poprawiając bioróżnorodność, jakość powietrza, promując zdrowie i dobre samopoczucie, wywierając wpływ społeczny lub po prostu pod względem estetycznym, natura oznacza, że ​​możemy bądź naprawdę elastyczny, jeśli chodzi o tworzenie unikalnej funkcji i promowanie zrównoważonej przyszłości.

Umów się na bezpłatną sesję konsultacyjną już dziś

MGNT© Green Facedes 2022