LivePicture GO

Zielony obraz

Dzięki LivePicture GO możesz dodać odrobinę pionowej zieleni w zabawny sposób do swojego środowiska życia, nauki lub pracy. Nie musisz nawet mieć „zielonych palców” do pielęgnacji roślin; czujnik wody wskazuje, kiedy zbiornik wymaga uzupełnienia. Zapas wody w zbiorniku jest wystarczający, aby zapewnić roślinom wodę przez ± 4 tygodnie. Działanie kapilarne w kasecie roślinnej zapewnia roślinom odpowiednią ilość wody, której potrzebują.

Nowość: LivePicture GO Bamboo

Nowość LivePicture GO Bamboo wykonany ze zrównoważonych włókien bambusowych. Bambus jest naturalnym i zrównoważonym materiałem o niskim wpływie na środowisko. Bambus jest biodegradowalny i w 100% nadaje się do recyklingu. Ten naturalny i zrównoważony materiał zapewnia, że każdy LivePicture GO jest wyjątkowy. Nie tylko rośliny, ale także rama sprawiają, że LivePicture GO Bamboo jest zielony.

Kolory

LivePicture GO jest dostępny w trzech kolorach: Biały, Bamboo Natural i Bamboo Black.

LivePicture GO

LivePicture GO to innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie dla roślin w domu

Nie musisz mieć „zielonych palców” do pielęgnacji roślin, czujnik pustego zbiornika wskazuje, kiedy można go napełnić. Podlewanie jest konieczne tylko raz w miesiącu.

Sustainable

The LiveDivider PLUS is made of eco-friendly reusable materials and is fully recyclable.

Efektywne zużycie wody

Zapas wody w zbiorniku jest wystarczający do zapewnienia roślinom wody przez ± 4 tygodnie.

Czyste i zdrowe powietrze

Rośliny w LivePicture GO zapewniają czyste powietrze i zdrowy klimat w pomieszczeniach.

Po prostu zielony

Szczeliny wyjmowanej kasety na rośliny można wypełnić wybranymi odmianami, zgodnie z własnymi preferencjami, gustem i motywem. Dzięki LivePicture GO Twoja kreatywność może być nieograniczona – idealna do wnętrz i na zewnątrz, w pojedynczej ramce lub w grupie. Stwórz swój własny zabawny kolaż ścienny z wieloma GO. Zamontowane arcydzieło roślinne można łatwo przymocować i jest dostarczane z dwiema śrubami i szablonem montażowym.

Zioła pod ręką

Masz ochotę na natychmiastowe świeże zioła w swojej kuchni? LivePicture GO to także ogródek ziołowy, idealny do sadzenia różnych rodzajów ziół, takich jak mięta, tymianek, pietruszka i szczypiorek. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką świeże zioła, które dodadzą smaku każdej potrawie.

Korzyści z LivePicture GO

  • Zdrowe środowisko
  • Ułatwia konserwację roślin
  • Wzrost produktywności i kreatywności
  • Rozwiązanie oszczędzające miejsce
  • Zabawny dodatek do środowiska życia i pracy

Unikalne cechy LivePicture GO

  • Niewielka waga
  • Unikalny opatentowany system
  • Zbiornik wody (± 4 tygodnie) z pustym i pełnym powiadomieniem
  • Do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków
  • W 100% nadaje się do recyklingu

Knowledge centre

Let's get Green

© Green for Fun 2023
en_GBEnglish (UK)